TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Bad Moms hadden Amy, Kiki en Carla het helemaal gehad. Ze waren het zat om altijd maar de perfecte moeder uit te moeten hangen.
Niks alle balletjes in de lucht houden: werk, gezin, relatie, sociaal leven konden de pot op! Amy (Mila Kunis), Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn) gingen eens aan zichzelf denken.
Dat was heerlijk, maar nu komen de feestdagen eraan. En dus voelen de bad moms de druk weer oplopen.
Met Kerst moet alles perfect geregeld zijn, maar daar hebben Kiki, Carla en Amy helemaal geen zin in. Toch zullen ze er in A Bad Moms Christmas aan moeten geloven.
En alsof Kerst alleen niet al genoeg stress oplevert: de dames krijgen ook nog eens hun moeders op bezoek. Als dat maar goed gaat!
Carla zit in A Bad Moms Christmas niet bepaald op het bezoek van haar moeder te wachten. In het echt was dat wel anders.
Kathryn Hahn schreef Susan Sarandon een persoonlijke brief om haar te vragen haar moeder te spelen. Dat werkte: Sarandon accepteerde de rol.
Cheryl Hines speelt in deze film dan wel de moeder van Kristen Bell, daar is ze eigenlijk te jong voor. Met haar 55 jaar is Hines maar vijftien jaar ouder dan de actrice die haar dochter speelt.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los