TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amy (Mila Kunis) is een bezig baasje. Ze heeft een verantwoordelijke baan, een huwelijk dat een beetje leuk moet blijven en twee kinderen die langzaam maar zeker beginnen te puberen.
Daardoor heeft ze het druk. Zo druk dat 'overal en altijd te laat komen' inmiddels haar grootste talent lijkt te zijn geworden. Die boog moet haast wel een keertje knappen.
Dat is ook precies wat er gebeurt als op een dag letterlijk alles misgaat. Amy is het zat altijd maar een goede moeder te zijn: nu is het tijd om de boel eens lekker de boel te laten.
Ze vindt in de aanstekelijke komedie Bad Moms bijval van collega-moeders Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn). Voor hen geen vooraf klaargemaakte lunchpakketjes meer: vanaf nu feest het trio er op los.
Dat valt slecht bij de andere moeders, met de conservatieve voorzitter van de ouderraad (Christina Applegate) voorop.
Als Kiki, Carla en Amy aan het feesten zijn, gaat er behoorlijk wat drank doorheen.
Die drankjes gingen wel allemaal aan Mila Kunis voorbij. Ze was tijdens de opnames van Bad Moms in verwachting van haar tweede kind.
Wereldwijd bracht de film ruim 180 miljoen dollar op. Genoeg om een vervolg te maken dus. Bad Moms 2 a.k.a. A Bad Moms Christmas verscheen in 2017.
Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken