TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amy (Mila Kunis) is een bezig baasje. Ze heeft een verantwoordelijke baan, een huwelijk dat een beetje leuk moet blijven en twee kinderen die langzaam maar zeker beginnen te puberen.
Daardoor heeft ze het druk. Zo druk dat 'overal en altijd te laat komen' inmiddels haar grootste talent lijkt te zijn geworden. Die boog moet haast wel een keertje knappen.
Dat is ook precies wat er gebeurt als op een dag letterlijk alles misgaat. Amy is het zat altijd maar een goede moeder te zijn: nu is het tijd om de boel eens lekker de boel te laten.
Ze vindt in de aanstekelijke komedie Bad Moms bijval van collega-moeders Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn). Voor hen geen vooraf klaargemaakte lunchpakketjes meer: vanaf nu feest het trio er op los.
Dat valt slecht bij de andere moeders, met de conservatieve voorzitter van de ouderraad (Christina Applegate) voorop.
Als Kiki, Carla en Amy aan het feesten zijn, gaat er behoorlijk wat drank doorheen.
Die drankjes gingen wel allemaal aan Mila Kunis voorbij. Ze was tijdens de opnames van Bad Moms in verwachting van haar tweede kind.
Wereldwijd bracht de film ruim 180 miljoen dollar op. Genoeg om een vervolg te maken dus. Bad Moms 2 a.k.a. A Bad Moms Christmas verscheen in 2017.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom