TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de buurt van Los Angeles en andere wereldsteden, en ook alleen daar, komen grote hoeveelheden meteoren naar beneden. Dat is op zich al raar. Nog veel raarder: de meteoren lijken af te remmen zodra ze de dampkring binnenkomen.
Zouden die meteoren misschien geen meteoren zijn maar ruimteschepen? Jazeker: niet lang na die meteorenregens vallen grote buitenaardse legers precies die steden aan.
De marine-eenheid van officier Michael Nantz (Aaron Eckhart) is in de buurt van Los Angeles gestationeerd. Zij krijgen opdracht om LA te verdedigen tegen de buitenaardse vijand.
Of dat gaat lukken? Je ziet het in Battle Los Angeles.
Hoofdrolspeler Aaron Eckhart had het naar zin zijn op de set van Battle Los Angeles. De acteur vertelde dat de opnames de leukste, maar ook de moeilijkste uit zijn filmcarrière waren.
Tijdens het opnemen van een van zijn stunts brak Eckhart zijn arm. Daar liet de acteur zich niet door tegenhouden: zelfs met een gebroken arm werkte hij gewoon door.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'