TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het fenomeen ‘bed and breakfast’ doet het goed op tv. De makers van deze romantische komedie springen hier slim op in.
De stadse workaholic Sarah (Sanne Langelaar) heeft vanuit het niets haar veeleisende kantoorbaan in Amsterdam opgezegd. Haar tante Chou (Liz Snoyink) heeft wel een klusje voor haar: zij wil op vakantie, kan Sarah dan niet Chou’s Bed & Breakfast gaat runnen?
Met frisse tegenzin reist Sarah af naar het pittoreske Groningse dorp waar de B&B is gevestigd. Als Randstedeling botst Sarah regelmatig met de gewoonten en gebruiken op het platteland, maar langzaam went ze aan de rust en vriendelijkheid.
Sarah gaat haar verblijf nog leuker vinden als twee dorpelingen naar haar gunsten dingen: de stoere Berend (Oscar Aerts) en de zorgzame Klaas (Mingus Dagelet). Wie moet ze kiezen? En wat is ze van plan met de rest van haar leven?
In Bed & Breakfast zit een leuke verwijzing naar televisieprogramma B&B Vol Liefde: deelnemers Olof en Anne spelen er een klein rolletje in.
In RTL Boulevard werd hen gevraagd naar een reactie op hun filmdebuut. Olof reageerde zoals kijkers van hem gewend zijn: "Ja, daar is niks mis mee."
Ook Anne was enthousiast: “Super leuk toch! Je doet allemaal leuke ervaringen op. Je weet niet wat je overkomt.”
De tv-première van Bed & Breakfast zie je op maandag 29 december 2025 om 20:30 uur op RTL 4.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los