TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Samantha Kingston (Zoey Deutch) heeft het allemaal: ze is knap, populair, heeft een aantrekkelijk vriendje en heeft leuke vrienden. Maar dan slaat het noodlot toe.
Op 12 februari zit Samantha samen met haar vriendinnen in de auto onderweg naar huis van een feestje. De auto crasht waardoor ze allemaal lijken om te komen. Dan wordt Samantha wakker en is het weer 12 februari. Vanaf dat moment wordt ze steeds wakker op dezelfde dag, de laatste dag van haar leven.
Ze probeert het mysterie rondom haar dood te ontrafelen in Before I Fall en komt daarbij ook meer te weten over haar dierbaren.
Hoewel Groundhog Day niet de eerste film is waarin iemand dezelfde dag steeds herbeleeft, wordt het wel gezien als de grondlegger van de timeloop-films.
Dat Before I Fall zich afspeelt op 12 februari is mogelijk een verwijzing naar Groundhog Day. Dat is namelijk de dag waarop de film werd uitgebracht in 1993 in de Verenigde Staten.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen
14:28Ook Rutger van Barneveld hoopt op nieuw seizoen Ik geloof in mij: 'Ik heb wat gesprekken'