TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Samantha Kingston (Zoey Deutch) heeft het allemaal: ze is knap, populair, heeft een aantrekkelijk vriendje en heeft leuke vrienden. Maar dan slaat het noodlot toe.
Op 12 februari zit Samantha samen met haar vriendinnen in de auto onderweg naar huis van een feestje. De auto crasht waardoor ze allemaal lijken om te komen. Dan wordt Samantha wakker en is het weer 12 februari. Vanaf dat moment wordt ze steeds wakker op dezelfde dag, de laatste dag van haar leven.
Ze probeert het mysterie rondom haar dood te ontrafelen in Before I Fall en komt daarbij ook meer te weten over haar dierbaren.
Hoewel Groundhog Day niet de eerste film is waarin iemand dezelfde dag steeds herbeleeft, wordt het wel gezien als de grondlegger van de timeloop-films.
Dat Before I Fall zich afspeelt op 12 februari is mogelijk een verwijzing naar Groundhog Day. Dat is namelijk de dag waarop de film werd uitgebracht in 1993 in de Verenigde Staten.
Videoland en HBO MAX samen in een abonnement
11:50De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken