TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We moeten the movies redden jongens. Geweldige bioscoop. Stedelijk erfgoed. Maar hoe?", aldus Terstall, die onder meer Simon, Deal en Vox Populi regisseerde. Acteur Huub Stapel is het daarmee eens: "Alsjeblieft redden."
The Movies is een karakteristieke bioscoop aan de Haarlemmerdijk. In het Parool vertelt de eigenaar dat het vanwege de coronaregels niet mogelijk is om voldoende inkomsten te genereren om de huur te kunnen betalen. "Dat betekent dat we zelfs in de meest optimale situatie met heel zwaar verlies gaan draaien", stelt eigenaar Kadir Selçuk. De bioscoop begroette in 2019 nog een recordaantal bezoekers en bestaat sinds 1912.
Er is een petitie gestart om de bioscoop te steunen.
Een monumentale bioscoop van meer dan 100 jaar oud kan de huur niet meer opbrengen. Zou gemeente Amsterdam daar niet iets in moeten kunnen betekenen? Weg is weg, en dat lijkt me in dit geval toch eeuwig zonde. https://t.co/FwtaluezKp — Jeroen Houben (a prince) (@JeroenHouben) June 20, 2020
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside