TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We moeten the movies redden jongens. Geweldige bioscoop. Stedelijk erfgoed. Maar hoe?", aldus Terstall, die onder meer Simon, Deal en Vox Populi regisseerde. Acteur Huub Stapel is het daarmee eens: "Alsjeblieft redden."
The Movies is een karakteristieke bioscoop aan de Haarlemmerdijk. In het Parool vertelt de eigenaar dat het vanwege de coronaregels niet mogelijk is om voldoende inkomsten te genereren om de huur te kunnen betalen. "Dat betekent dat we zelfs in de meest optimale situatie met heel zwaar verlies gaan draaien", stelt eigenaar Kadir Selçuk. De bioscoop begroette in 2019 nog een recordaantal bezoekers en bestaat sinds 1912.
Er is een petitie gestart om de bioscoop te steunen.
Een monumentale bioscoop van meer dan 100 jaar oud kan de huur niet meer opbrengen. Zou gemeente Amsterdam daar niet iets in moeten kunnen betekenen? Weg is weg, en dat lijkt me in dit geval toch eeuwig zonde. https://t.co/FwtaluezKp — Jeroen Houben (a prince) (@JeroenHouben) June 20, 2020
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025