TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We moeten the movies redden jongens. Geweldige bioscoop. Stedelijk erfgoed. Maar hoe?", aldus Terstall, die onder meer Simon, Deal en Vox Populi regisseerde. Acteur Huub Stapel is het daarmee eens: "Alsjeblieft redden."
The Movies is een karakteristieke bioscoop aan de Haarlemmerdijk. In het Parool vertelt de eigenaar dat het vanwege de coronaregels niet mogelijk is om voldoende inkomsten te genereren om de huur te kunnen betalen. "Dat betekent dat we zelfs in de meest optimale situatie met heel zwaar verlies gaan draaien", stelt eigenaar Kadir Selçuk. De bioscoop begroette in 2019 nog een recordaantal bezoekers en bestaat sinds 1912.
Er is een petitie gestart om de bioscoop te steunen.
Een monumentale bioscoop van meer dan 100 jaar oud kan de huur niet meer opbrengen. Zou gemeente Amsterdam daar niet iets in moeten kunnen betekenen? Weg is weg, en dat lijkt me in dit geval toch eeuwig zonde. https://t.co/FwtaluezKp — Jeroen Houben (a prince) (@JeroenHouben) June 20, 2020
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer