TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op de middelbare school waren Amanda en Dawson onafscheidelijk. Na hun eindexamens komt er al snel een einde aan hun relatie.
In de jaren die daarop volgen verliezen Amanda (Michelle Monaghan) en Dawson (James Marsden) elkaar volledig uit het oog. Tot ruim twintig jaar later.
Als een gemeenschappelijke vriend van hen overlijdt, keren Dawson en Amanda allebei terug naar hun 'hometown' in Lousiana. Bij de notaris die de nalatenschap afhandelt komen ze elkaar weer tegen.
En dan slaat de vonk toch weer over. En dat terwijl Amanda ondertussen getrouwd is en een gezin heeft.
Is de liefde tussen Daswon en Amanda nu voor eeuwig? En hoe moet het dan met haar huwelijk? Je ziet het in The Best of Me.
The Best of Me is gebaseerd op het gelijknamige boek van Nicholas Sparks. Na onder meer The Notebook, Nights in Rodanthe en Dear John is dit alweer het negende boek van Sparks dat verfilmd is.
En er volgden er nog twee. Ook The Longest Ride uit 2015 en The Choice uit 2016 zijn Sparks-verfilmingen.
Regisseur Michael Hoffman had eerst Paul Walker gecast. Toen hij overleed, nam James Marsden de rol van Dawson over.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie