TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Bon Bini Holland-franchise, het geesteskind van Jandino Asporaat, trekt al jaren volle zalen.
Na een Judeska-uitstapje in Bon Bini: Judeska in da House keert Robertico weer terug als hoofdpersonage. Hij wordt dit keer per abuis aangezien als baas van FC Kip.
Een Amerikaanse fastfoodgigant wil het Rotterdamse kiprestaurant overnemen en Robertico is verliefd op een van de advocaten die deze deal maakt. De leugen levert Robertico en z’n bonte kliek een reis naar New York op, waar uiteraard van alles misloopt.
Voor wie niet genoeg kan krijgen van de Bon Bini-films is er goed nieuws: de opvolger van Bon Bini Holland 3 draait al in de bioscopen.
In Bon Bini: Bangkok Nights draait het verhaal weer om Judeska. Ze sluit een lening af bij de onbetrouwbare zakenman Lo Pei Chan. Daardoor dreigt ze F.C. Kip kwijt te raken. Om de problemen op te lossen moet ze naar, je raadt het nooit, Bangkok.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'