TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het romantische drama Bounce draait alles om het lot. Op Kerstavond ontmoet de gladde reclameman Buddy (Ben Affleck) éne Greg op het vliegveld, die graag naar zijn vrouw en kinderen wil maar de pech heeft dat er geen ticket meer te krijgen is.
Buddy is zo vriendelijk om met Greg van ticket te ruilen en blijft zelf blijft nog een nacht in New York. Bij het ontwaken hoort hij dat het vliegtuig waarin Greg naar huis vloog, is neergestort. Aangezien het eigenlijk Buddy's vlucht was, overheerst het schuldgevoel.
Het idee dat er ergens een jonge weduwe met kinderen rondloopt, drijft hem tot wanhoop. Drie maanden later besluit hij weduwe Abby (Gwyneth Paltrow) op te zoeken. Met een smoes stelt hij zich voor, maar de exacte reden van zijn komst verzwijgt hij. De waarheid vertellen wordt nog lastiger als ze verliefd worden.
Bounce is een redelijk voorspelbaar, maar onderhoudend drama met prima spel van Affleck en Paltrow.
Ben Affleck en Gwyneth Paltrow hadden tussen 1997 en 2000 een knipperlichtrelatie. Ze speelden in 1998 ook al samen in Shakespeare in Love. Tijdens het maken van Bounce waren ze al niet meer samen, maar toch vond Paltrow dat Affleck de rol in de film moest spelen. Het zou hem de kans geven een ander soort rol te spelen dan hij tot dan toe had gedaan.
NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6