TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jared (Lucas Hedges) valt op jongens. Uit de kast komen vindt hij lastig; het stadje waar hij woont is aartsconservatief.
Bovendien is zijn vader Marshall (Russell Crowe) predikant. Homoseksualiteit past niet in zijn wereldbeeld, en al helemaal niet bij zijn eigen zoon.
Daarom sturen zijn vrouw Nancy (Nicole Kidman) en hij Jared in Boy Erased naar therapeut Victor Sykes (Joel Edgerton, die de film ook regisseerde). Sykes beweert met zogeheten conversietherapie homoseksuelen van hun ‘kwaal’ te kunnen genezen.
Edgerton vindt in dit op feiten gebaseerde drama een knappe balans. Hij laat zien dat Sykes’ ideeën niet kloppen én schadelijk zijn.
Anderzijds toont hij dat Nancy en Marshall geen slechteriken zijn. Ze kiezen uit liefde voor Jared voor de therapie, ze denken oprecht dat het de beste keus is.
Dat ze hun vergissing later inzien maakt hen alleen maar menselijker.
Regisseur Joel Edgerton verwerkte voor Boy Erased het boek Boy erased: A memoir van Garrard Conley tot een scenario. In dat boek schrijft Conley over zijn eigen ervaringen met conversietherapie.
Edgerton gaf de schrijver de kans mee te schrijven aan het script, maar Conley bedankte daarvoor. Hij vond dat een filmmaker beter in staat is om zijn verhaal naar het witte doek te vertalen.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'