TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar plukken restauranthouders maar wat graag de vruchten van. Zo ook de eigenaren van brasserie Valentijn.
Ook dit jaar is het raak op Valentijnsdag. De knusse brasserie van Valentijn (Georgina Verbaan) en haar broer Angelo (Roeland Fernhout) zit ramvol.
In Brasserie Valentijn zien we de gasten een voor een binnendruppelen. Dat is een bont gezelschap.
Er is het stel dat ieder jaar komt, de jongen die zenuwachtig zit te wachten op zijn blind date en de oude grijsaard met zijn veel te jonge minnares.
Al die mensen hebben een ding gemeen: ze zijn – uiteindelijk – met zijn tweeën. Maar dan komt Frank binnen.
Frank (Egbert Jan Weeber) is alleen. Hij wacht niet op een date en zijn vrouw is ook niet even de auto aan het parkeren.
Maar hij is niet van plan om Brasserie Valentijn alleen te verlaten. Hij wil zijn oude vlam Valentijn namelijk schaken.
Wat Valentijn daarvan vindt? Ze is vooral verrast.
En verbaasd, en verward. En nog meer emoties die met 'ver' beginnen.
Brasserie Valentijn is een remake van de Vlaamse romcom Brasserie Romantiek. Recensenten vonden het resultaat nogal een flauwe hap.
Het bioscooppubliek was het daar wel mee eens. Zo'n 95.000 mensen kochten een kaartje. Een stuk minder dan de ruim 500.000 bezoekers die Soof 2 in hetzelfde jaar trok.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los