TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar plukken restauranthouders maar wat graag de vruchten van. Zo ook de eigenaren van brasserie Valentijn.
Ook dit jaar is het raak op Valentijnsdag. De knusse brasserie van Valentijn (Georgina Verbaan) en haar broer Angelo (Roeland Fernhout) zit ramvol.
In Brasserie Valentijn zien we de gasten een voor een binnendruppelen. Dat is een bont gezelschap.
Er is het stel dat ieder jaar komt, de jongen die zenuwachtig zit te wachten op zijn blind date en de oude grijsaard met zijn veel te jonge minnares.
Al die mensen hebben een ding gemeen: ze zijn – uiteindelijk – met zijn tweeën. Maar dan komt Frank binnen.
Frank (Egbert Jan Weeber) is alleen. Hij wacht niet op een date en zijn vrouw is ook niet even de auto aan het parkeren.
Maar hij is niet van plan om Brasserie Valentijn alleen te verlaten. Hij wil zijn oude vlam Valentijn namelijk schaken.
Wat Valentijn daarvan vindt? Ze is vooral verrast.
En verbaasd, en verward. En nog meer emoties die met 'ver' beginnen.
Brasserie Valentijn is een remake van de Vlaamse romcom Brasserie Romantiek. Recensenten vonden het resultaat nogal een flauwe hap.
Het bioscooppubliek was het daar wel mee eens. Zo'n 95.000 mensen kochten een kaartje. Een stuk minder dan de ruim 500.000 bezoekers die Soof 2 in hetzelfde jaar trok.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker