TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar plukken restauranthouders maar wat graag de vruchten van. Zo ook de eigenaren van brasserie Valentijn.
Ook dit jaar is het raak op Valentijnsdag. De knusse brasserie van Valentijn (Georgina Verbaan) en haar broer Angelo (Roeland Fernhout) zit ramvol.
In Brasserie Valentijn zien we de gasten een voor een binnendruppelen. Dat is een bont gezelschap.
Er is het stel dat ieder jaar komt, de jongen die zenuwachtig zit te wachten op zijn blind date en de oude grijsaard met zijn veel te jonge minnares.
Al die mensen hebben een ding gemeen: ze zijn – uiteindelijk – met zijn tweeën. Maar dan komt Frank binnen.
Frank (Egbert Jan Weeber) is alleen. Hij wacht niet op een date en zijn vrouw is ook niet even de auto aan het parkeren.
Maar hij is niet van plan om Brasserie Valentijn alleen te verlaten. Hij wil zijn oude vlam Valentijn namelijk schaken.
Wat Valentijn daarvan vindt? Ze is vooral verrast.
En verbaasd, en verward. En nog meer emoties die met 'ver' beginnen.
Brasserie Valentijn is een remake van de Vlaamse romcom Brasserie Romantiek. Recensenten vonden het resultaat nogal een flauwe hap.
Het bioscooppubliek was het daar wel mee eens. Zo'n 95.000 mensen kochten een kaartje. Een stuk minder dan de ruim 500.000 bezoekers die Soof 2 in hetzelfde jaar trok.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'