TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Normaal ziet Vince Vaughn er vrij goedzakkig en gezellig uit. Voor de actiethriller Brawl in Cell Block 99 onderging de acteur een behoorlijke metamorfose.
Voor de rol van Bradley ging Vaughn drie maanden in training. Door al die intensieve bokstrainingen kweekte de acteur er een dikke zes kilo spiermassa bij.
Ook schoor hij zijn hoofd kaal. De tatoeage op zijn achterhoofd (au!) is niet echt.
Die metamorfose zorgt ervoor dat Vaughn oogt als iemand die je niet in een donker steegje wilt tegenkomen.
Dat moet ook: in Brawl in Cell Block 99 speelt de acteur ex-bokser Bradley. Tegenwoordig verdient hij de kost als dealer.
Dat gaat Bradley goed af, tot hij toch wordt opgepakt en in de gevangenis belandt.
Bradley is van plan zijn straf braaf uit te zitten. Zo kan hij zo snel mogelijk weer terug naar zijn vrouw Lauren (Jennifer Carpenter).
Dat zit er in Brawl in Cell Block 99 niet in: een bende ontvoert zijn Lauren. Als Bradley haar levend terug wil zien, moet hij gevangene Christopher Bridge vermoorden.
Bradley kan zijn vrouw dus redden. Om bij Bridge te komen, moet hij eerst een gevangenisvleugel vol criminelen en bewakers uitmoorden.
Het gaat er dan ook stevig aan toe in Brawl in Cell Block 99. Gelukkig weet Bradley van wanten.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage