TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Britt-Marie (Pernilla August) is al veertig jaar getrouwd met Kent (Peter Haber). Vroeger droomde ze van reizen en avontuur, maar dat is er nooit van gekomen.
Niet dat ze dat erg vindt, Britt-Marie is tevreden met haar gestructureerde leventje. Totdat ze ontdekt dat Kent al tijden vreemdgaat.
Ze pakt haar koffers en neemt de enige baan aan die ze kan vinden: Britt-Marie wordt jeugdleider bij een recreatiecentrum in het plaatsje Borg.
Daar hoort ook bij dat ze coach wordt van het jeugdvoetbalteam. Dat ze niets van voetbal weet houdt haar in Britt-Marie Was Here niet tegen.
Britt-Marie Was Here is een verfilming van de roman van de Zweedse schrijver Fredrik Backman (Een man die Ove heet). De film draagt, net als de verfilming van dat eerdere boek, zijn signatuur: het is een tragikomisch verhaal over iemand die opnieuw leert hoe mooi het leven kan zijn als je je openstelt voor anderen.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin