TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het geluk lacht Roman (Ashton Holmes) toe. Hij gaat binnenkort trouwen met Mia (Melissa Bolona), zijn grote liefde.
Of het in Brothers for Life ook echt tot een huwelijk gaat komen, is nog maar de vraag. Tijdens haar vrijgezellenfeestje krijgt Mia het aan de stok met een paar lugubere types: ze weigert de drugs die ze haar aanbieden.
Dat was niet slim. De kerels in kwestie werken voor een crimineel die het woord nee niet kent. Gevolg: in opdracht van Max (Mike Epps) ontvoeren ze Mia.
Om Mia vrij te krijgen, roept Roman de hulp van zijn broers in. Deklan (Cole Hauser) en Brandon (Shawn Ashmore) zijn allebei ex-militairen. Niet per se types waar je ruzie mee moet maken.
Terwijl de broers in Brothers for Life achter Max aangaan, doet rechercheur James Avery (Bruce Willis) dat ook. Hij probeert de broers duidelijk te maken dat ze het heft niet in eigen hand moeten nemen.
Dat de politie de boel wel regelt. Maar Deklan, Roman en Brandon houden stug vol.
De naam van Bruce Willis staat groot op de posters van de film, maar de Die Hard-ster heeft maar een klein rolletje. Zo klein dat hij al zijn scènes in één dag op kon nemen.
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen