TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Buladó gaat over de elfjarige Kenza (Tiara Richards) die met haar vader Ouira (Hooi) en opa Weljo (Felix de Rooy) opgroeit op Curaçao in een huis op een autosloperij. Ze wil haar eigen pad uitstippelen in het leven, maar daarbij wordt het haar niet makkelijk gemaakt. Ook het overlijden van haar moeder laat sporen na.
"Het bijzondere script dat me meteen tot in mijn ziel raakte, het draaiproces op mijn geboorte-eiland Curaçao, wat magisch en persoonlijk was. Het feit dat ik met deze film het publiek een hele andere kant van mezelf als acteur kan laten zien, daar ben ik heel dankbaar voor", zegt Everon (38) in een reactie aan NU.nl. Buladó gaat namelijk over de oorspronkelijke bewoners en indianenstam van Curaçao.
Het Nederlands Film Festival start dit jaar op 25 september, maar over de invulling is nog maar weinig bekend. Dit heeft alles te maken vanwege de restricties wat het coronavirus betreft.
Partnerbijdrage
Nagenieten: Desray maakt indruk met speciaal nummer voor Yves Berendse in Beste Zangers (video)
09:13De TV van gisteren: tranen in Beste Zangers én Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten