TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het klinkt nogal vergezocht: een huurmoordenaar die gaat samenwerken met een agent. Na de moord op zijn compagnon vindt James Bonomo (Sylvester Stallone) het al een stuk minder onlogisch.
Politieman Taylor Kwon (Sung Kang) is namelijk van Washington naar New Orleans gekomen om de moord op Louis Blanchard te onderzoeken. En James wil wraak op degene die Louis heeft omgebracht.
Helemaal niet zo gek dus dat hij en Taylor elkaar in Bullet to the Head een handje helpen. Zeker niet als blijkt dat corrupte plaatselijke agenten Taylor liever kwijt dan rijk zijn.
Sylvester Stallone kijkt waarschijnlijk met gemengde gevoelens terug op Bullet to the Head. Het begon allemaal al voor de opnames überhaupt bezig waren.
De acteur kreeg het aan de stok met regisseur Wayne Kramer. Ze waren het oneens over de toon van Bullet to the Head: Kramer wilde een duistere film maken, Stallone niet.
Die ruzie liep zo hoog op dat Kramer zijn biezen pakte. Walter Hill nam het stokje van hem over.
Hij kon meteen aan de bak: samen met zijn hoofdrolspeler begon hij aan het script te sleutelen.
Of dat heeft geholpen is nog maar de vraag. De film flopte hopeloos.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess