TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo zag je Brad Pitt nog nooit: als een kauwgom kauwende, van energie rond stuiterende, dommige fitnessinstructeur met fout haar.
Zijn hilarische rol is reden genoeg om Burn After Reading van Joel en Ethan Coen niet over te slaan. De regisseursbroers (die vaak ook productie en scenario op zich nemen) bewezen met onder meer Fargo, The Big Lebowski en O Brother, Where Art Thou experts te zijn in het creëren van bizarre, ingenieuze komedies. Zo ook deze knotsgekke spionagefilm vol plotwendingen en sterke dialogen.
De ontslagen CIA-agent Osborne Cox (John Malkovich) schrijft een boek over zijn oude werkgever, maar raakt zijn manuscript kwijt. Twee onnozele fitnessleraren (Pitt en Frances McDormand) vinden het en denken waardevolle geheime informatie in handen te hebben. Ze proberen er een slaatje uit te slaan door Cox te chanteren.
De gebroeders Coens schreven het script voor Burn After Reading terwijl ze ook aan het script voor No Country for Old Men werkte. Die met vier Oscars bekroonde film was was donkerder en serieuzer van toon, dus dat was een flinke afwisseling. Ze wisselden vaak om de dag van project waar ze aan werkten.
Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6