TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zij spelen Tes, Dawn en Kara; drie jonge vrouwen die als serveerster in Las Vegas werken. Dat levert nauwelijks genoeg op om de huur te betalen. De dames kunnen dus wel een extra zakcentje gebruiken.
Vandaar dat ze in Catch .44 ingaan op een aanbod van gangsterbaas Mel (Bruce Willis). Als ze voor hem een in een afgelegen wegrestaurant een lading drugs onderscheppen, zijn ze in één klap van hun geldproblemen af.
Een simpele klus, dus dat is makkelijk verdienen. Of toch niet?
Nee dus: het loopt grondig mis. Zo belanden de dames in een bizar avontuur met een psychotische moordenaar, een vrachtwagenchauffeur en een wel heel enthousiaste kok.
Catch .44 doet qua verhaal en vertelstijl af en toe denken aan Quentin Tarantino's (cult)klassieker Pulp Fiction. Dat Bruce Willis in allebei de films speelt, helpt daarbij ook wel mee.
Ook geinig: als Tes, Dawn en Kara voor het eerst samen in de auto stappen, wil Tes muziek uit de eighties luisteren. Het bandje dat ze in de taperecorder stopt is The Return of Bruno, het debuutalbum van Bruce Willis uit 1987.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst