TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zij spelen Tes, Dawn en Kara; drie jonge vrouwen die als serveerster in Las Vegas werken. Dat levert nauwelijks genoeg op om de huur te betalen. De dames kunnen dus wel een extra zakcentje gebruiken.
Vandaar dat ze in Catch .44 ingaan op een aanbod van gangsterbaas Mel (Bruce Willis). Als ze voor hem een in een afgelegen wegrestaurant een lading drugs onderscheppen, zijn ze in één klap van hun geldproblemen af.
Een simpele klus, dus dat is makkelijk verdienen. Of toch niet?
Nee dus: het loopt grondig mis. Zo belanden de dames in een bizar avontuur met een psychotische moordenaar, een vrachtwagenchauffeur en een wel heel enthousiaste kok.
Catch .44 doet qua verhaal en vertelstijl af en toe denken aan Quentin Tarantino's (cult)klassieker Pulp Fiction. Dat Bruce Willis in allebei de films speelt, helpt daarbij ook wel mee.
Ook geinig: als Tes, Dawn en Kara voor het eerst samen in de auto stappen, wil Tes muziek uit de eighties luisteren. Het bandje dat ze in de taperecorder stopt is The Return of Bruno, het debuutalbum van Bruce Willis uit 1987.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame