TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De engel Seth heeft als taak om, onzichtbaar voor de levenden, op te komen voor onschuldige slachtoffers. Dan valt zijn oog op dokter Maggie Rice, die een stervende patiënt probeert te redden.
Seth valt als een blok voor haar. Onder de indruk van haar optreden begint hij zich af te vragen hoe het zou zijn om een menselijk leven te leiden.
Zijn mede-engelen wijzen hem erop dat zijn bestaan dan niet meer oneindig is, maar Seth wil alles doen om bij zijn grote liefde te zijn.
Om deze film te kunnen waarderen moet je wel van een flinke portie drama houden en enkele onwaarschijnlijkheden in het verhaal voor lief nemen. Deze remake van Wim Wenders' Himmel über Berlin uit 1987 speelt namelijk een stuk meer in op het sentiment dan het origineel.
Wie dat voor lief neemt zal met plezier naar City of Angels kijken. Hoewel, plezier... Hou aan het eind de tissues maar in de aanslag.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight