TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 90 was rapper een gevaarlijk beroep. In 1996 en 1997 werden twee van de grootste rappers van dat moment, 2Pac en the Notorious B.I.G. allebei vermoord.
In 2015 krijgt journalist Darius 'Jack' Jackson (Forest Whitaker) opdracht om over de moord op Notorious B.I.G. te schrijven. Omdat die zaak al bijna twintig jaar oud is, heeft hij wat hulp nodig om zijn geheugen op te frissen. Daarom neemt Jackson in City of Lies contact op met de gepensioneerde rechercheur Russell Poole (Johnny Depp). Hij deed in 1997 onderzoek naar de moord.
Dat was eigenlijk min of meer per ongeluk. Poole moest eigenlijk uitzoeken waarom een undercoveragent een andere agent had vermoord. Wat hij daarbij vond, bracht hem steeds dichter naar de moorden op Biggie en 2Pac. Pooles superieuren waren alleen helemaal niet zo blij met wat hij daarmee allemaal boven water haalde.
Het had nog heel wat voeten in aarde voordat City of Lies eindelijk gereleaset kon worden. De opnames vonden al in 2016 plaats. Uiteindelijk zou het tot 2021 duren voordat de film te zien was. Een juridisch geschild tussen Johnny Depp en een crewlid zou daar de reden voor zijn.
Later gingen er ook geruchten dat de politie van Los Angeles de première probeerde tegen te houden.
City of Lies is op maandag 27 januari 2025 om 22:05 uur te zien op RTL 7.
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025