TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 90 was rapper een gevaarlijk beroep. In 1996 en 1997 werden twee van de grootste rappers van dat moment, 2Pac en the Notorious B.I.G. allebei vermoord.
In 2015 krijgt journalist Darius 'Jack' Jackson (Forest Whitaker) opdracht om over de moord op Notorious B.I.G. te schrijven. Omdat die zaak al bijna twintig jaar oud is, heeft hij wat hulp nodig om zijn geheugen op te frissen. Daarom neemt Jackson in City of Lies contact op met de gepensioneerde rechercheur Russell Poole (Johnny Depp). Hij deed in 1997 onderzoek naar de moord.
Dat was eigenlijk min of meer per ongeluk. Poole moest eigenlijk uitzoeken waarom een undercoveragent een andere agent had vermoord. Wat hij daarbij vond, bracht hem steeds dichter naar de moorden op Biggie en 2Pac. Pooles superieuren waren alleen helemaal niet zo blij met wat hij daarmee allemaal boven water haalde.
Het had nog heel wat voeten in aarde voordat City of Lies eindelijk gereleaset kon worden. De opnames vonden al in 2016 plaats. Uiteindelijk zou het tot 2021 duren voordat de film te zien was. Een juridisch geschild tussen Johnny Depp en een crewlid zou daar de reden voor zijn.
Later gingen er ook geruchten dat de politie van Los Angeles de première probeerde tegen te houden.
City of Lies is op maandag 27 januari 2025 om 22:05 uur te zien op RTL 7.
Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026
09:51De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen