TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bijna een jaar geleden maakte Gabe (Sylvester Stallone) iets afschuwelijks mee: hij wist het leven van een vriendin niet te redden. Zij viel boven van een berg naar beneden. De angst die hij zag in haar ogen toen ze viel staat nog op zijn netvliezen gebrand.
Een jaar later keert Gabe terug naar de plek des onheils om een groepje gestrande alpinisten te redden. Alleen zijn deze zogenaamde alpinisten eigenlijk criminelen, die een berggids nodig hebben om ze naar hun verloren buit te leiden.
Volgens het Guinness Book of World Records is voor deze film de duurste luchtstunt ooit uitgevoerd. Stuntman Simon Crane kreeg een miljoen dollar voor een stunt waarbij hij in één keer van het ene vliegtuig naar het andere vliegtuig zou springen en dat op 4500 kilometer hoogte zonder hulp van veiligheidsvoorzieningen of visuele effecten. De verzekeringsmaatschappij weigerde deze stuntman te verzekeren, dus bood Sylvester Stallone aan om zijn eigen vergoeding voor de film te verlagen met het bedrag dat de stunt zou kosten. De stunt is overigens gefilmd in de Verenigde Staten omdat een dergelijke stunt verboden was in Europa. En dat terwijl het overgrote deel van de film daar is opgenomen.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online