TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zes Nederlandse commando's, onder bevel van John de Koning (Werner Kolf) en gestationeerd in Mali, worden onder Amerikaans bevel naar Nigeria gestuurd om de zoon van een rijke Nigeriaanse oliefamilie te bevrijden uit handen van Boko Haram-rebellen.
Als het team erachter komt dat de zoon geen gijzelaar is, maar actief samenwerkt met de terroristen, maakt dat de zaak er niet eenvoudiger op. Helemaal niet wanneer ze daarnaast onverwacht verantwoordelijk worden voor een groep schoolmeisjes. De missie dreigt volledig uit de hand te lopen. John moet alle zeilen bijzetten om zijn team bij elkaar te houden om hun missie tot een goed einde te brengen.
Commandos: The Mission is het sluitstuk van de serie Commandos over deze missie. Deze film laat zien wat er zich echt heeft afgespeeld en knoopt alle losse eindjes mooi samen. Je hoeft de serie trouwens niet gezien te hebben om de film te kunnen volgen.
Het was voor de acteurs belangrijk om commandotroepen te bestuderen. Ze bewegen zich bijvoorbeeld op een aparte manier door een beetje op de hakken te lopen. Maar ook het vasthouden van een geweer en dat er bij een terreinverkenning zelden wordt gepraat waren zaken die de acteurs zich eigen moesten maken.
Daarnaast was er op de set altijd iemand uit Nigeria aanwezig die controleerde of de Nigeriaanse cultuur wel geloofwaardig werd neergezet.
Partnerbijdrage
Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start
16:05Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds