TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Conan moest op jonge leeftijd toezien hoe de kwaadaardige krijgsheer Khalar Zym zijn hele dorp uitmoordde. Ook zijn vader overleefde het niet.
Jaren later is de jongeling uitgegroeid tot een spierbundel die prima om kan gaan met een zwaard. Dat komt goed uit, want Conan (Jason Momoa) is uit op wraak. Hij gaat achter Khalar Zym (Stephen Lang) aan.
De held staat er in Conan the Barbarian niet alleen voor. Tamara (Rachel Nichols), een jonge vrouw met bijzondere krachten, helpt hem in zijn jacht op de moordenaar van zijn vader.
De film Conan the Barbarian maakte in de jaren 80 een ster van Arnold Schwarzenegger. De Oostenrijkse bodybuilder nam het wraaklustige titelpersonage voor zijn rekening. In deze remake uit 2011 neemt Jason Momoa het stokje van hem over.
De Hawaiiaanse Game of thrones-ster had alleen als Conan een stuk minder succes dan zijn Oostenrijkse voorganger. De film bracht nog geen 65 miljoen dollar op, tegen een budget van zo'n 90 miljoen. Daarmee is Conan the Barbarian een van de grootste filmflops van 2011.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'