TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Conan moest op jonge leeftijd toezien hoe de kwaadaardige krijgsheer Khalar Zym zijn hele dorp uitmoordde. Ook zijn vader overleefde het niet.
Jaren later is de jongeling uitgegroeid tot een spierbundel die prima om kan gaan met een zwaard. Dat komt goed uit, want Conan (Jason Momoa) is uit op wraak. Hij gaat achter Khalar Zym (Stephen Lang) aan.
De held staat er in Conan the Barbarian niet alleen voor. Tamara (Rachel Nichols), een jonge vrouw met bijzondere krachten, helpt hem in zijn jacht op de moordenaar van zijn vader.
De film Conan the Barbarian maakte in de jaren 80 een ster van Arnold Schwarzenegger. De Oostenrijkse bodybuilder nam het wraaklustige titelpersonage voor zijn rekening. In deze remake uit 2011 neemt Jason Momoa het stokje van hem over.
De Hawaiiaanse Game of thrones-ster had alleen als Conan een stuk minder succes dan zijn Oostenrijkse voorganger. De film bracht nog geen 65 miljoen dollar op, tegen een budget van zo'n 90 miljoen. Daarmee is Conan the Barbarian een van de grootste filmflops van 2011.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?