TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Conan the Barbarian wist Conan het rijk van de machtige Thulsa Doom te onderwerpen. Daar is hij zelf alleen maar sterker van geworden. In dit vervolg kan de gespierde strijder niet bepaald op zijn lauweren rusten. Koningin Taramis (Sarah Douglas) heeft een taak voor hem.
Conan (Arnold Schwarzenegger) moet in Conan the Destroyer prinses Jehnna (Olivia d'Abo) en haar lijfwacht Bombaata (Wilt Chamberlain) helpen een magische schat in handen te krijgen. Dat gaat nog geen makkelijke klus worden.
Niet erg, Conan is voor de duvel niet bang. Bovendien krijgt hij onderweg hulp van de wijze tovenaar Akiro (Mako) en de onverschrokken strijder Zula (Grace Jones).
Arnold Schwarzenegger is met zijn 1,88 meter best lang, maar naast Wilt Chamberlain ziet hij er toch eerder als een klein ukkie uit. De in 1999 overleden ex-basketballer was 2,16 meter lang.
Dat was tijdens de opnames van Conan the Destroyer nog best een probleem. De makers konden geen paard vinden waar hij op kon rijden. Zijn benen waren zo lang dat hij steeds met zijn voeten de grond raakte. Van de bijnaam Wilt 'the Stilt' (Wilt de stelt) was dus geen woord gelogen.
Uiteindelijk vonden de producenten in Spanje een paard dat groot genoeg is. Ze lieten dier speciaal voor de film naar Mexico vervoeren.
Simon Keizer maakt comeback op tv met eigen muziekprogramma
10:44Angela de Jong clasht met sidekick Goedenavond Nederland na uitspraken over haar uiterlijk
10:40Linda de Mol kijkt nooit niet naar B&B Vol Liefde
10:09Thomas van Groningen: 'Geweldig voor Hélène Hendriks dat ze De Oranjezomer toch kan gaan presenteren'
08:50Zoveel kost het om te logeren bij de kandidaten van B&B Vol Liefde 2025