TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de komedie Daddy’s Home kregen de zachtmoedige stiefvader Brad (Ferrell) en de stoere biologische vader Dusty (Wahlberg) het met elkaar aan de stok. De inzet: de liefde van Dusty's ex Sara en haar kinderen.
Het liep uiteindelijk goed af. De twee kemphanen eindigden zelfs als beste vrienden. Voor dit vervolg moesten de makers dus een nieuw conflict verzinnen. Dat kwam er ook, en het is even simpel als doeltreffend.
In Daddy's Home 2 komen hun vaders op bezoek. Die zijn al net zo verschillend als Dusty en Brad zelf. Dusty's vader Kurt (Mel Gibson) is een echt alfamannetje. Brads pa Don (John Lithgow) is juist zachtaardig, lief en gevoelig. Die verschillen leiden tot strijd. Tussen de twee oudjes onderling, maar ook tussen de vaders en hun zonen én tussen Dusty en Brad.
Voor de rollen van opa's in Daddy's Home 2 waren behoorlijk wat gegadigden. En dat waren niet de minsten. Grote namen als Chevy Chase, Robert De Niro, Sylvester Stallone en Bruce Willis waren in beeld. Ook Harrison Ford, Kurt Russell, Steve Martin en Dan Aykroyd werden genoemd. Uiteindelijk gingen de rollen van Kurt en Don dus naar Mel Gibson en John Lithgow.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'