TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de komedie Daddy’s Home kregen de zachtmoedige stiefvader Brad (Ferrell) en de stoere biologische vader Dusty (Wahlberg) het met elkaar aan de stok. De inzet: de liefde van Dusty's ex Sara en haar kinderen.
Het liep uiteindelijk goed af. De twee kemphanen eindigden zelfs als beste vrienden.
Voor dit vervolg moesten de makers dus een nieuw conflict verzinnen. Dat kwam er ook, en het is even simpel als doeltreffend.
In Daddy's Home 2 komen hun vaders op bezoek. Die zijn al net zo verschillend als Dusty en Brad zelf.
Dusty's vader Kurt (Mel Gibson) is een echt alfamannetje. Brads pa Don (John Lithgow) is juist zachtaardig, lief en gevoelig.
Die verschillen leiden tot strijd. Tussen de twee oudjes onderling, maar ook tussen de vaders en hun zonen én tussen Dusty en Brad.
Voor de rollen van opa's in Daddy's Home 2 waren behoorlijk wat gegadigden. En dat waren niet de minsten.
Grote namen als Chevy Chase, Robert De Niro, Sylvester Stallone en Bruce Willis waren in beeld. Ook Harrison Ford, Kurt Russell, Steve Martin en Dan Aykroyd werden genoemd.
Uiteindelijk gingen de rollen van Kurt en Don dus naar Mel Gibson en John Lithgow.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten