TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een collega van LouAnne (Michelle Pfeiffer) omschrijft haar klasje nog netjes. Volgens hem zijn het slimme pubers, maar hebben ze nooit geleerd om te leren. En ze hebben, zoals dat zo mooi heet, 'sociale problemen'.
LouAnne windt er op haar beurt in Dangerous Minds geen doekjes om: haar leerlingen zijn 'rebels from hell'. Ze hebben totaal geen zin om op school te zijn en zijn in de klas meer bezig met drugs, criminaliteit en stoerdoenerij dan met luisteren naar hun leraar. Maar LouAnne geeft niet zomaar op. Met haar legerachtergrond, een beetje karate, liedjes van Bob Dylan en de nodige omkoperij weet ze de klas stukje bij beetje voor zich te winnen.
Dangerous Minds is een verfilming van het boek My Posse Don't Do Homework. In dat boek beschrijft ex-marinier LouAnne Johnson haar tijd voor de klas op een school in een achterstandswijk in Californië.
De film deed het behoorlijk goed: wereldwijd bracht Dangerous Minds zo'n 180 miljoen dollar op. De soundtrack van de film deed het zelfs nog beter: rapper Coolio scoorde een wereldhit met het nummer Gangsta's Paradise. Coolio stond in veertien landen op nummer 1 en scoorde de Grammy voor beste hiphopnummer.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij