TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net als in het origineel wordt Amerika overspoeld door zombies.
Een groepje overlevenden, onder wie verpleegster Ana (Sarah Polley) en politieman Kenneth (Ving Rhames), besluit zich schuil te houden in een enorm winkelcentrum.
Zo hopen ze twee vliegen in een klap te slaan in Dawn of the Dead: niet alleen zijn ze daar veilig, in het winkelcentrum is ook voldoende proviand en materieel te vinden om de zombie-apocalyps comfortabel uit te kunnen zitten.
Dat levert een vakkundig gemaakte horrorfilm op, die wel de zwarte humor en de maatschappijkritiek van het origineel mist.
Ving Rhames was geen fan van het horrorgenre en had het origineel nooit gezien toen hij de rol in Dawn of the Dead aannam.
Toch sprak de rol hem aan doordat de cast multicultureel was en hij het werk van regisseur Zack Snyder goed vond.
Daarnaast grapte Rhames dat hij vooral enthousiast was omdat zijn personage als een van de weinige zwarte mannen in een zombiefilm het einde haalt.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk