TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een automobilist wordt achtervolgd door de politie, rijdt met hoge snelheid een tunnel in en botst daar op een tankauto met brandbaar spul. Die ontploft, waardoor beide zijden van de tunnel instorten en er een hevige brand uitbreekt.
Gelukkig is daar Kit Latura (Sylvester Stallone), een in ongenade geraakte reddingswerker, die zich hoopt te rehabiliteren door zoveel mogelijk mensen te redden.
Tamelijk clichématige rampenfilm, waarin Stallone zijn gebruikelijke rol van macho speelt. Viggo Mortensen is veel leuker als durfal die ook initiatief toont, maar in het script was slechts ruimte voor één held.
Sylvester Stallone gaat zijn angsten niet uit de weg: hij nam deze rol namelijk aan om van zijn claustrofobie af te komen. Hij heeft deze tactiek eerder toegepast. Hij nam een rol in de film Cliffhanger aan om van zijn hoogtevrees af te komen.
Stallone kondigde aan dat dit zijn laatste actiefilm zou worden, want hij vond zichzelf te oud worden voor het genre. Daar heeft hij duidelijk nog eens over nagedacht.
Al in 2001 speelde hij weer in een actiefilm, namelijk Driven. Sindsdien heeft hij nog veel actiefilms gemaakt, zoals de Expendables films.
Ook dit jaar konden we hem weer zien knokken: Samaritan verscheen 26 augustus op de streamingdienst Prime Video.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025