TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vlak voor kerst verhuist Jules (Mo Bakker) met zijn moeder (Bracha van Doesburgh) en zusje naar België, waar ze een nieuwe start willen maken. Voor Jules is het geen vrolijke verhuizing: hij mist zijn vader en haat het kerstfeest.
Er is dus werk aan de winkel, want De Familie Claus kan niet eindigen voordat Jules op andere gedachten is gebracht. Een pluspunt van de verhuizing is dat het gezin van moeder Suzanne nu dichter bij opa woont. 'Opa België' is de vader van Suzannes overleden man. Opa (Jan Decleir) is ook het sterkste punt van de film; een fijn personage, dat prima wordt gespeeld door Jan Decleir.
Opa België is een joviale oude man met een witte baard, een speelgoedwinkel en een bijzondere sneeuwbol. Hij is dol op kinderen. Trek hem een rood-wit pak aan en het is de Kerstman. In opa's winkel ontdekt Jules een verrassend (nou ja) geheim, wat het begin is van een groot avontuur.
Ben je nu benieuwd of je deze film moeten 'checken' of 'skippen'. Lees dan hier onze recensie.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)