TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vlak voor kerst verhuist Jules (Mo Bakker) met zijn moeder (Bracha van Doesburgh) en zusje naar België, waar ze een nieuwe start willen maken. Voor Jules is het geen vrolijke verhuizing: hij mist zijn vader en haat het kerstfeest.
Er is dus werk aan de winkel, want De Familie Claus kan niet eindigen voordat Jules op andere gedachten is gebracht. Een pluspunt van de verhuizing is dat het gezin van moeder Suzanne nu dichter bij opa woont. 'Opa België' is de vader van Suzannes overleden man. Opa (Jan Decleir) is ook het sterkste punt van de film; een fijn personage, dat prima wordt gespeeld door Jan Decleir.
Opa België is een joviale oude man met een witte baard, een speelgoedwinkel en een bijzondere sneeuwbol. Hij is dol op kinderen. Trek hem een rood-wit pak aan en het is de Kerstman. In opa's winkel ontdekt Jules een verrassend (nou ja) geheim, wat het begin is van een groot avontuur.
Ben je nu benieuwd of je deze film moeten 'checken' of 'skippen'. Lees dan hier onze recensie.
De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video
22:14Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'