TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Priester Filippo (Michele Riondino) komt in opdracht van het Vaticaan naar een Limburgs grensdorp om een huilend Mariabeeld te onderzoeken.
Aanvankelijk is hij sceptisch en vermoedt hij dat het fenomeen eenvoudig te verklaren is. Veel dorpelingen zijn niet blij met zijn komst. Zij kunnen echter wel een beetje hoop en wonderen wel gebruiken, zeker na het schietincident op de plaatselijke school, waarvan de littekens nog altijd voelbaar zijn. Terwijl Filippo probeert te achterhalen wat er speelt, raakt hij gefascineerd door Térèse, de vrouw die het beeld ontdekte.
Regisseur Jaap van Heusden creëert met De Man uit Rome een boeiend verhaal over geloof en wonderen, zonder duidelijk partij te kiezen.
De personages zijn levensecht en Van Heusden heeft een mooi oog voor details. De Man uit Rome is zijn vierde speelfilm. Met zijn eerdere werk heeft hij al veel succes gehad. De Nieuwe Wereld kreeg een International Emmy Award en In Blue won drie Gouden Kalveren.
Ook De Man uit Rome won een Gouden Kalf: de film wordt prachtig ondersteund door de muziek van Minco Eggersman, die daar de prijs voor kreeg.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los