TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een jaar of wat geleden zat Aziz (Mimoun Oaïssa) in een hiphopcrew. Hoewel het viertal een grote toekomst voorspeld werd, kwam het nooit tot een grote doorbraak.
Dat zit hem in De Masters nog steeds dwars. Vooral omdat zijn leven nu ook niet bar veel voorstelt.
Aziz heeft een uitzichtloos baantje in een fabriek. Zijn ex wil zelfs dat hij zijn zoontje niet meer ziet.
Omdat hij nu toch niks meer te verliezen heeft, neemt hij een radicaal besluit: dit is hét moment voor een reünie van De Masters. Maar zien de andere drie dat ook zitten?
Collega en gokverslaafde Marco (Ruben van der Meer) is er wel voor te porren, maar hoe zit het met de andere twee?
Lloyd (Willie Wartaal) is tegenwoordig pizzakoerier. Die moet ook nog wel over te halen zijn.
Maar beatmaker Donny (Guido Pollemans) wordt een ander verhaal. Hij heeft een goede kantoorbaan. En hij zit ook nog eens flink onder de plak bij zijn vriendin.
Na een hoop vijven en zessen hebben Marco en Aziz iedereen bereid gevonden om mee te doen. Gaat het ze nu dan lukken om eindelijk die hit te scoren? Je ziet het in De Masters.
De Hanslers binnenkort terug op tv? 'Cameramensen zijn al benaderd'
12:50Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers