TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een jaar of wat geleden zat Aziz (Mimoun Oaïssa) in een hiphopcrew. Hoewel het viertal een grote toekomst voorspeld werd, kwam het nooit tot een grote doorbraak.
Dat zit hem in De Masters nog steeds dwars. Vooral omdat zijn leven nu ook niet bar veel voorstelt.
Aziz heeft een uitzichtloos baantje in een fabriek. Zijn ex wil zelfs dat hij zijn zoontje niet meer ziet.
Omdat hij nu toch niks meer te verliezen heeft, neemt hij een radicaal besluit: dit is hét moment voor een reünie van De Masters. Maar zien de andere drie dat ook zitten?
Collega en gokverslaafde Marco (Ruben van der Meer) is er wel voor te porren, maar hoe zit het met de andere twee?
Lloyd (Willie Wartaal) is tegenwoordig pizzakoerier. Die moet ook nog wel over te halen zijn.
Maar beatmaker Donny (Guido Pollemans) wordt een ander verhaal. Hij heeft een goede kantoorbaan. En hij zit ook nog eens flink onder de plak bij zijn vriendin.
Na een hoop vijven en zessen hebben Marco en Aziz iedereen bereid gevonden om mee te doen. Gaat het ze nu dan lukken om eindelijk die hit te scoren? Je ziet het in De Masters.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee