TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een jaar of wat geleden zat Aziz (Mimoun Oaïssa) in een hiphopcrew. Hoewel het viertal een grote toekomst voorspeld werd, kwam het nooit tot een grote doorbraak.
Dat zit hem in De Masters nog steeds dwars. Vooral omdat zijn leven nu ook niet bar veel voorstelt. Aziz heeft een uitzichtloos baantje in een fabriek. Zijn ex wil zelfs dat hij zijn zoontje niet meer ziet.
Omdat hij nu toch niks meer te verliezen heeft, neemt hij een radicaal besluit: dit is hét moment voor een reünie van De Masters. Maar zien de andere drie dat ook zitten? Collega en gokverslaafde Marco (Ruben van der Meer) is er wel voor te porren, maar hoe zit het met de andere twee?
Lloyd (Willie Wartaal) is tegenwoordig pizzakoerier. Die moet ook nog wel over te halen zijn. Maar beatmaker Donny (Guido Pollemans) wordt een ander verhaal. Hij heeft een goede kantoorbaan. En hij zit ook nog eens flink onder de plak bij zijn vriendin.
Na een hoop vijven en zessen hebben Marco en Aziz iedereen bereid gevonden om mee te doen. Gaat het ze nu dan lukken om eindelijk die hit te scoren? Je ziet het in De Masters.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los