TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je puissant rijk bent en je hebt een stel criminelen achter je aan? De Braziliaanse neven Bastiano en Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo weten wel een oplossing.
Bastiano (Terence Hill) en Antonio (Bud Spencer) huren in De vier vuisten in het kwadraat gewoon twee dubbelgangers in. Zo kunnen ze zelf relaxed leven terwijl hun evenbeelden het gevaar trotseren.
Kost wat, maar dan heb je ook wat. Voor een miljoen dollar per persoon huren de Coimbras een stel gasten in die als twee druppels water op hen lijken.
Dat zijn stuntman Greg Wonder (Bud Spencer) en jazzsaxofonist Eliot Vance (Terence Hill). Op papier een hartstikke leuk plan, maar in praktijk pakt het niet al te best uit.
Eliot en Greg genieten met volle teugen van hun nieuwe rol. Met hun uitspattingen zet het duo heel Rio de Janeiro op z'n kop. En dat wil wat zeggen.
De saxofonist en de stuntman maken er een enorme chaos van. Zo erg zelfs dat Bastiano en Antonio zich gedwongen zien terug te keren naar Rio.
Dat zorgt in De vier vuisten in het kwadraat voor flink wat verwarring. Zelfs de criminelen die achter de broers aanzitten weten niet meer wie ze nou om het leven moeten brengen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'