TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de haaienthriller Deep Blue Sea speelt Samuel L. Jackson een rijke zakenman die miljoenen investeert in een groep wetenschappers. Waarom? Omdat die wetenschappers bezig zijn een medicijn tegen de ziekte van Alzheimer te ontwikkelen.
Dat medicijn testen de wetenschappers uit op haaien. De eerste resultaten zijn hoopgevend: het IQ van de vissen gaat met sprongen vooruit.
Is dat eigenlijk wel handig, hyperintelligente haaien? Nee dus.
Niet als je Deep Blue Sea mag geloven tenminste. De haaien gebruiken die intelligentie namelijk om te ontsnappen uit hun aquarium.
Ze zetten vervolgens hun tanden in alles wat maar voorbij komt zwemmen en drijven. Omdat het hele laboratorium onder water staat, zijn ook de onderzoekers niet meer veilig.
Regisseur Renny Harlin wilde met Deep Blue Sea blijkbaar graag concurreren met de ultieme haaienfilm: Jaws.
Toen hij hoorde dat de haai die Steven Spielberg in die film gebruikt had 25 voet (7 meter 62) lang was, moest Harlin daar overheen. De haai in Deep Blue Sea is dan ook 26 voet (7 meter 92) lang.
Partnerbijdrage
De documentaire over Ferry Doedens stream je nu bij Prime Video
06:00Programma Olympische Winterspelen maandag 16 februari
17:46Femke Kok is de snelste en pakt goud op de 500 meter!
10:22Opnames De Rijdende Rechter voor SBS6 gestart: 'Voelt organisch' (video)
10:14Kijkers genieten van spectaculair duel tussen Sezina en Dany in The Winner Takes It All (video)