TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de haaienthriller Deep Blue Sea speelt Samuel L. Jackson een rijke zakenman die miljoenen investeert in een groep wetenschappers. Waarom? Omdat die wetenschappers bezig zijn een medicijn tegen de ziekte van Alzheimer te ontwikkelen.
Dat medicijn testen de wetenschappers op haaien. De eerste resultaten zijn hoopgevend: het IQ van de vissen gaat met sprongen vooruit.
Maar is dat wel handig, hyperintelligente haaien? Nee dus.
Niet als je Deep Blue Sea mag geloven tenminste. De haaien gebruiken hun intelligentie namelijk om te ontsnappen uit hun aquarium.
Ze zetten vervolgens hun tanden in alles wat voorbij komt zwemmen en drijven. Omdat het hele laboratorium onder water staat, zijn ook de onderzoekers niet meer veilig.
Regisseur Renny Harlin wilde met Deep Blue Sea blijkbaar graag concurreren met de ultieme haaienfilm Jaws.
Toen hij hoorde dat de haai die Steven Spielberg in die film gebruikte 25 voet (7 meter 62) lang was, moest Harlin daaroverheen. De haai in Deep Blue Sea is dan ook 26 voet (7 meter 92) lang.
B&B Vol Liefde-Ingrid weigerde opdracht tijdens special: 'Nee, dat ga ik lekker niet doen'
11:07Stemmen van Beste Zangers 2026 komen voor het eerst samen in nieuwe leader
10:27Video: Hoe groot is de kans dat we Nederland zien op het Eurovisie Songfestival 2027?
10:04Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek