TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de haaienthriller Deep Blue Sea speelt Samuel L. Jackson een rijke zakenman die miljoenen investeert in een groep wetenschappers. Waarom? Omdat die wetenschappers bezig zijn een medicijn tegen de ziekte van Alzheimer te ontwikkelen.
Dat medicijn testen de wetenschappers op haaien. De eerste resultaten zijn hoopgevend: het IQ van de vissen gaat met sprongen vooruit.
Maar is dat wel handig, hyperintelligente haaien? Nee dus.
Niet als je Deep Blue Sea mag geloven tenminste. De haaien gebruiken hun intelligentie namelijk om te ontsnappen uit hun aquarium.
Ze zetten vervolgens hun tanden in alles wat voorbij komt zwemmen en drijven. Omdat het hele laboratorium onder water staat, zijn ook de onderzoekers niet meer veilig.
Regisseur Renny Harlin wilde met Deep Blue Sea blijkbaar graag concurreren met de ultieme haaienfilm Jaws.
Toen hij hoorde dat de haai die Steven Spielberg in die film gebruikte 25 voet (7 meter 62) lang was, moest Harlin daaroverheen. De haai in Deep Blue Sea is dan ook 26 voet (7 meter 92) lang.
Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6