TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de haaienthriller Deep Blue Sea speelt Samuel L. Jackson een rijke zakenman die miljoenen investeert in een groep wetenschappers. Waarom? Omdat die wetenschappers bezig zijn een medicijn tegen de ziekte van Alzheimer te ontwikkelen.
Dat medicijn testen de wetenschappers op haaien. De eerste resultaten zijn hoopgevend: het IQ van de vissen gaat met sprongen vooruit.
Maar is dat wel handig, hyperintelligente haaien? Nee dus.
Niet als je Deep Blue Sea mag geloven tenminste. De haaien gebruiken hun intelligentie namelijk om te ontsnappen uit hun aquarium.
Ze zetten vervolgens hun tanden in alles wat voorbij komt zwemmen en drijven. Omdat het hele laboratorium onder water staat, zijn ook de onderzoekers niet meer veilig.
Regisseur Renny Harlin wilde met Deep Blue Sea blijkbaar graag concurreren met de ultieme haaienfilm Jaws.
Toen hij hoorde dat de haai die Steven Spielberg in die film gebruikte 25 voet (7 meter 62) lang was, moest Harlin daaroverheen. De haai in Deep Blue Sea is dan ook 26 voet (7 meter 92) lang.
Veelbesproken De Bondgenoten-koppel Britt en Diederik uit elkaar
14:28Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay