TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een bomaanslag in New Orleans moet inspecteur Doug Carlin (Denzel Washington) achterhalen wie de daders zijn. Hij krijgt daarbij de beschikking over wel heel geavanceerde apparatuur.
Bij een bomaanslag op een veerboot in New Orleans komen vierhonderd mensen om het leven. De politie zet haar beste man op de zaak: Doug Carlin. Carlin krijgt geavanceerde apparatuur die hij kan gebruiken bij zijn zoektocht naar de dader. Met dat knappe staaltje techniek kan hij een paar dagen terug in de tijd reizen.
Daar kan hij op zoek naar de daders. Enige nadeel: hij kan de aanslag niet voorkomen. Carlin heeft het daar in Deja Vu zwaar mee. Zeker als hij in het verleden verliefd wordt op Claire, een van de slachtoffers.
Een paar weken voordat de opnamen van Deja Vu zouden beginnen, raasde de orkaan Katrina over New Orleans. Het natuurgeweld verwoestte een flink deel van de locaties waar regisseur Tony Scott wilde filmen.
De producenten van de film gingen op zoek naar andere locaties. Ze overwogen zelfs om Deja Vu helemaal af te blazen. Zover kwam het nooit. Drie maanden na de ramp keerden cast en crew terug naar New Orleans om met de opnamen te beginnen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'