TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na vier seizoenen kwam er dit jaar een einde aan de BNNVARA-serie Dertigers. Gelukkig komt de vriendengroep nog één keer samen voor een speciale kerstfilm.
Ze hebben maanden terug samen een trip naar Lapland gepland, maar in de tussentijd zijn er wat scheurtjes in de verhoudingen binnen de groep ontstaan.
Het is stil geworden in de gezamenlijke appgroep, Bart en Pieter liggen niet op één lijn en Lot gaat steeds meer om met de hippe vriendengroep van Boas. Daarnaast is Nora hoogzwanger, komt er niemand van de vrienden naar de afscheidsborrel van Saar en hebben Elias en Alex andere ideeën over de reünie.
Heel wat problemen in de aanloop naar wat een gezellige kersttrip zou moeten worden in Dertigers: De Kerstfilm. Lukt het hen om over alle onenigheden heen te stappen in het sprookjesachtige Lapland?
Volgens Lykele Muus, die Bart speelt, is het niet nodig om de serie gezien te hebben om van Dertigers: De Kerstfilm te genieten. “Voor de vaste kijkers van Dertigers zal het smullen zijn en voor de neutrale, niet-Dertigers-fans, is het een mooie kerstfilm. Het is een echte kerstfilm waarvan je over tien jaar denkt: die ga ik nog eens opzetten,” vertelde hij aan Televizier.
Acteur Reiky de Valk zou ook een rol spelen in Dertigers: De Kerstfilm maar hij overleed in september op 23-jarige leeftijd. Daarom heeft BNNVARA aanpassingen gedaan aan de kerstspecial.
Benieuwd? Dertigers: De Kerstfilm is op 25 december 2023 vanaf 21:57 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen