TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hoewel Dirty Dancing al ontelbare keren op tv te zien is geweest, blijft de film kijkers trekken. Is het de nostalgie? Of zijn het de dansmoves van Patrick Swayze en Jennifer Grey? Of misschien de liedjes, die je zo lekker mee kunt kwelen?
Dirty Dancing speelt zich af in de zomer van 1963. Baby (Jennifer Grey) is zeventien en gaat met haar ouders op vakantie naar een chic resort. Dat vakantiepark is van alle gemakken voorzien. Je kunt er volop eten, drinken en relaxen. Of je kunt, zoals Baby, meedoen aan de danslessen.
Tijdens die danslessen ziet de brave Baby de stoere dansleraar Johnny (Patrick Swayze) voor het eerst. Ze is meteen hoteldebotel, maar hij ziet haar niet staan. Tot zijn vaste danspartner uitvalt. Of Baby misschien zin heeft om haar te vervangen? Maar natuurlijk!
De soundtrack van Dirty Dancing barst haast uit zijn voegen van de meezingers. '(I've had) The time of my life' is het bekendste nummer uit de film. Het werd een enorme hit en won de Oscar én de Golden Globe voor beste filmsong.
Ook meedeiners als 'She’s like the wind' (gezongen door Patrick Swayze zelf), 'Hungry eyes' en 'Love is strange' doen het goed in een karaokebar.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie