TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hoewel Dirty Dancing al ontelbare keren op tv te zien is geweest, blijft de film kijkers trekken. Is het de nostalgie? Of zijn het de dansmoves van Patrick Swayze en Jennifer Grey? Of misschien de liedjes, die je zo lekker mee kunt kwelen?
Dirty Dancing speelt zich af in de zomer van 1963. Baby (Jennifer Grey) is zeventien en gaat met haar ouders op vakantie naar een chic resort. Dat vakantiepark is van alle gemakken voorzien. Je kunt er volop eten, drinken en relaxen. Of je kunt, zoals Baby, meedoen aan de danslessen.
Tijdens die danslessen ziet de brave Baby de stoere dansleraar Johnny (Patrick Swayze) voor het eerst. Ze is meteen hoteldebotel, maar hij ziet haar niet staan. Tot zijn vaste danspartner uitvalt. Of Baby misschien zin heeft om haar te vervangen? Maar natuurlijk!
De soundtrack van Dirty Dancing barst haast uit zijn voegen van de meezingers. '(I've had) The time of my life' is het bekendste nummer uit de film. Het werd een enorme hit en won de Oscar én de Golden Globe voor beste filmsong.
Ook meedeiners als 'She’s like the wind' (gezongen door Patrick Swayze zelf), 'Hungry eyes' en 'Love is strange' doen het goed in een karaokebar.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland