TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sinds TExas Ranger Jim Dillon (Guy Pearce) per ongeluk zijn partner doodschoot, weigert hij een pistool te dragen, ook nu hij marshall is van het slaapstadje Horse Cave.
Als een bende criminele motorrijders onder leiding van Diablo (Devon Sawa) in Horse Cave neerstrijkt en van plan zij om een schaamteloze en gewelddadige overval te plegen, moet Jim toch weer naar zijn wapen grijpen. Dat is de enige manier waarop hij in Disturbing the Peace de inwoners van het stadje tegen dit gespuis kan beschermen.
De Australische Guy Pearce beleefde zijn grote doorbraak in 1997 met zijn gedenkwaardige rol in L.A. Confidential. De in 2000 uitgekomen film Memento van Christopher Nolan, bevestigde zijn status als topacteur.
Toch kwam hij nooit terecht in het rijtje van A-list-acteurs. Inmiddels heeft hij al in meer dan honderd films, series en videoclips geacteerd. Veel van die films zijn snel in de vergetelheid geraakt, zo ook deze Disturbing the Peace. In dit geval terecht.
Begin dit jaar volgde dan uiteindelijk wat meer erkenning: hij kreeg een Oscarnominatie voor zijn rol in de film The Brutalist.
Disturbing the Peace is op dinsdag 2 september 2025 om 22:35 uur te zien op RTL 7.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari