TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Doctor Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) heeft vreemde dromen over een jong tienermeisje met het vermogen om interdimensionale portalen te openen. Strange komt er achter dat America Chavez (Xochitl Gomez) de tiener is over wie hij droomt.
Stephen weet America uit de handen van een bloeddorstig monster te bevrijden. Hij wil nu meer te weten te komen over het multiversum, dus besluit Stephen de hulp in te roepen van Scarlet Witch (Elizabeth Olsen).
Scarlet (ook bekend als Wanda) is gefixeerd op het verkrijgen van Amerika's krachten zodat ze zich kan herenigen met haar kinderen in een ander universum. Maar Strange twijfelt in Doctor Strange in the Multiverse of Madness al snel aan de goede bedoelingen van zijn bondgenote.
Sam Raimi wilde aanvankelijk geen superheldenfilms meer regisseren omdat hij het vertrouwen in zichzelf had verloren vanwege de kritiek en de reactie van het publiek die hij kreeg na Spider-Man 3 (2007) die hij regisseerde.
De studio-inmenging van Sony had in zijn ogen meer kwaad dan goed gedaan. Toen Raimi's agent hem vertelde over de zoektocht naar een regisseur voor Doctor Strange in the Multiverse of Madness, wilde hij deze uitdaging wel aangaan omdat hij enorm had genoten van de eerste Doctor Strange-film.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse