TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Doctor Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) heeft vreemde dromen over een jong tienermeisje met het vermogen om interdimensionale portalen te openen. Strange komt er achter dat America Chavez (Xochitl Gomez) de tiener is over wie hij droomt.
Stephen weet America uit de handen van een bloeddorstig monster te bevrijden. Hij wil nu meer te weten te komen over het multiversum, dus besluit Stephen de hulp in te roepen van Scarlet Witch (Elizabeth Olsen).
Scarlet (ook bekend als Wanda) is gefixeerd op het verkrijgen van Amerika's krachten zodat ze zich kan herenigen met haar kinderen in een ander universum. Maar Strange twijfelt in Doctor Strange in the Multiverse of Madness al snel aan de goede bedoelingen van zijn bondgenote.
Sam Raimi wilde aanvankelijk geen superheldenfilms meer regisseren omdat hij het vertrouwen in zichzelf had verloren vanwege de kritiek en de reactie van het publiek die hij kreeg na Spider-Man 3 (2007) die hij regisseerde.
De studio-inmenging van Sony had in zijn ogen meer kwaad dan goed gedaan. Toen Raimi's agent hem vertelde over de zoektocht naar een regisseur voor Doctor Strange in the Multiverse of Madness, wilde hij deze uitdaging wel aangaan omdat hij enorm had genoten van de eerste Doctor Strange-film.
Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv
09:05Er verschijnt binnenkort weer een nieuw datingprogramma: dit weten we al
08:48De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'