TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Double Team moet voormalig geheim agent Jack Quinn (Jean-Claude Van Damme) samenwerken met de excentrieke wapenhandelaar Yaz (Dennis Rodman) om een terrorist te stoppen.
Quinn, die zich op een geheime gevangenis op een afgelegen eiland bevindt, wordt gedwongen te ontsnappen en Yaz' hulp in te schakelen om zijn missie te voltooien.
Het lijkt een onmogelijk duo: een stoere actieheld en een flamboyante basketbalster. Toch weten ze samen een reeks vermakelijke actiescènes neer te zetten, die typerend zijn voor de jaren 90.
Double Team werd geregisseerd door de Hongkongse filmmaker Tsui Hark die bekendstaat om zijn expertise in het maken van actiefilms en martialartfilms. Zijn choreografische flair voor intense gevechten en spectaculaire shots tilt de film naar een hoger niveau.
Ondanks het soms absurdistische plot slaagt Hark erin om de actie te laten knallen en de film onderhoudend te houden.
'Bad boy' Dennis Rodman wist zijn basketbalroots niet volledig los te laten tijdens het filmen van Double Team. In een van de actiescènes maakt Rodmans personage Yaz gebruik van een basketbal gevuld met explosieven, wat natuurlijk een knipoog is naar zijn carrière in de NBA.
Double Team is op vrijdag 24 april 2026 om 22:30 uur te zien op RTL 7.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'