TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ryan Hong is niet van plan zich bij de situatie in St. Jude neer te leggen. Hij is net ontslagen uit de gevangenis, waar hij kungfu leerde van zijn mentor Tiano (Jean-Claude Van Damme).
Ryan besluit in Dragon Eyes de lessen van Tiano in praktijk te brengen om St. Jude weer veilig te maken. Dat lukt: hij krijgt het voor elkaar de bendes zo tegen elkaar uit te spelen dat ze de inwoners van de stad met rust laten.
Maar dan krijgt hij het aan de stok met een corrupte politiecommissaris. Deze Mr. V (Peter Weller) blijkt het meesterbrein te zijn achter alle criminele activiteiten in de omgeving. Het is het begin van een keiharde en bloedige confrontatie.
Jean-Claude Van Damme mag dan een dagje ouder worden, hij staat nog steeds zijn mannetje. Tijdens de opnames van Dragon Eyes was de Belgische acteur en ex-kickbokser al in de vijftig.
Een stuntman ondervond aan den lijve dat vijftiger Van Damme nog zo fit is als een hoentje. Tijdens een gevecht schopte 'The Muscles from Brussels' hem per ongeluk een tand uit zijn mond.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park