TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
En wat we zien? Vooral veel gevechten, vuur, stoere woorden en wapens. Eigenlijk zoals we Mocro Maffia kennen.
De film van zestig minuten gaat over het karakter Tatta (Robert de Hoog). Hij had een heftige aanvaring met Paus (Achmed Akkabi) en probeerde om Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) te ontvoeren. Als dit mislukt is er maar 1 plan over: snel en ver vluchten met zijn gezin met het criminele geld dat hij heeft verdiend.
Maar voordat vluchten er goed en wel van komt, spoort zijn Brabantse familie hem op die ook nog een appeltje met hem te schillen heeft. Hij vermoordde eerder namelijk zijn oom Cobus. Voordat hij weg komt, gaat alles, ook zijn geld, in vlammen op.
En de oplossing volgens Tatta is een rip op Paus. Hij schakelt zijn broer Otto (Mads Wittermans) in. Maar of dit gaat lukken... Dat zien we dus vanaf 28 april op Videoland.
'Winter Vol Liefde-Robin is getrouwd'
11:44Johan Derksen kraakt Leonie ter Braak: 'Ze doet het nóg slechter dan Beau en Humberto bij RTL Tonight'
11:42SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen