TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
En wat we zien? Vooral veel gevechten, vuur, stoere woorden en wapens. Eigenlijk zoals we Mocro Maffia kennen.
De film van zestig minuten gaat over het karakter Tatta (Robert de Hoog). Hij had een heftige aanvaring met Paus (Achmed Akkabi) en probeerde om Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) te ontvoeren. Als dit mislukt is er maar 1 plan over: snel en ver vluchten met zijn gezin met het criminele geld dat hij heeft verdiend.
Maar voordat vluchten er goed en wel van komt, spoort zijn Brabantse familie hem op die ook nog een appeltje met hem te schillen heeft. Hij vermoordde eerder namelijk zijn oom Cobus. Voordat hij weg komt, gaat alles, ook zijn geld, in vlammen op.
En de oplossing volgens Tatta is een rip op Paus. Hij schakelt zijn broer Otto (Mads Wittermans) in. Maar of dit gaat lukken... Dat zien we dus vanaf 28 april op Videoland.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht