TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
En wat we zien? Vooral veel gevechten, vuur, stoere woorden en wapens. Eigenlijk zoals we Mocro Maffia kennen.
De film van zestig minuten gaat over het karakter Tatta (Robert de Hoog). Hij had een heftige aanvaring met Paus (Achmed Akkabi) en probeerde om Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) te ontvoeren. Als dit mislukt is er maar 1 plan over: snel en ver vluchten met zijn gezin met het criminele geld dat hij heeft verdiend.
Maar voordat vluchten er goed en wel van komt, spoort zijn Brabantse familie hem op die ook nog een appeltje met hem te schillen heeft. Hij vermoordde eerder namelijk zijn oom Cobus. Voordat hij weg komt, gaat alles, ook zijn geld, in vlammen op.
En de oplossing volgens Tatta is een rip op Paus. Hij schakelt zijn broer Otto (Mads Wittermans) in. Maar of dit gaat lukken... Dat zien we dus vanaf 28 april op Videoland.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken