TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
En wat we zien? Vooral veel gevechten, vuur, stoere woorden en wapens. Eigenlijk zoals we Mocro Maffia kennen.
De film van zestig minuten gaat over het karakter Tatta (Robert de Hoog). Hij had een heftige aanvaring met Paus (Achmed Akkabi) en probeerde om Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) te ontvoeren. Als dit mislukt is er maar 1 plan over: snel en ver vluchten met zijn gezin met het criminele geld dat hij heeft verdiend.
Maar voordat vluchten er goed en wel van komt, spoort zijn Brabantse familie hem op die ook nog een appeltje met hem te schillen heeft. Hij vermoordde eerder namelijk zijn oom Cobus. Voordat hij weg komt, gaat alles, ook zijn geld, in vlammen op.
En de oplossing volgens Tatta is een rip op Paus. Hij schakelt zijn broer Otto (Mads Wittermans) in. Maar of dit gaat lukken... Dat zien we dus vanaf 28 april op Videoland.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro