TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sommige films hebben geen vastomlijnd verhaal nodig om te blijven boeien.
Het licht surrealistische Argentijnse drama El perro que no calla (De hond die niet zwijgt) is er zo eentje. Regisseur Ana Katz volgt dertiger Sebastián (Daniel Katz) in verschillende fases in zijn leven. Dat begint met de buren die klagen dat zijn hond niet ophoudt met janken als hij niet thuis is. Als hij hem ook niet mee mag nemen naar kantoor, betekent dat de eerste verandering in Sebastiáns leven.
Daarna verhuist hij, heeft hij verschillende baantjes, ontmoet hij zijn geliefde en krijgt hij een zoontje. Tussen de bedrijven door zorgt een ingrijpende gebeurtenis ervoor dat het leven nooit meer hetzelfde zal zijn.
De film laat knap zien hoe snel de mens zich aan zo’n ingrijpende situatie aanpast. El perro que no calla lijkt daarmee naar de coronapandemie te verwijzen, maar dat is puur toeval. De film was namelijk al in 2019 af.
El perro que no calla is op zaterdag 25 januari 2025 om 00:25 uur te zien op NPO 2.
Özcan Akyol overweegt juridische stappen in mediavete met Jan Slagter, Hilversum fluistert al over zijn opvolger
16:52Eva Vloon is de nieuwe presentatrice van Shownieuws
15:34Deze 'originals' van De Bondgenoten willen terug naar de loods
13:45Transfernieuws! Danny Ghosen keert terug naar PowNed
12:46Bondgenoten-Geert: 'Ik heb geen relatie met Demi maar wil wel een kind met haar'