TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Soms is een nevenpersonage in een strip zo leuk dat hij of zij een eigen strip krijgt. Soms gebeurt bij een bijrol in een stripverfilming hetzelfde. Dat overkwam ook Elektra Natchios, de Griekse moordenaar die het liefst vecht met een paar Sai, oude Japanse wapens. Blijkbaar vonden ze haar in Hollywood zó leuk dat zelfs het feit dat ze in Daredevil aan haar eind komt geen belemmering was.
Een dood personage, hoe los je dat op? Nou simpel: in Elektra blijkt dat de verwondingen die Elektra (Jennifer Garner) in Daredevil opliep nét niet dodelijk waren.
Nu ze weer hersteld is gaat de huurmoordenaar weer aan het werk. Haar opdrachtgever draagt haar op om Mark Miller (Goran Visnjic) en zijn tienerdochter om te brengen.
Elektra herkent veel van haar jongere zelf in deze Abby (Kirsten Sprout). Daarom besluit ze hen te sparen.
Samen met de Millers trekt Elektra ten strijde tegen The Hand, de sinistere organisatie die hen dood wil hebben.
Jennifer Garner was na de opnames van Elektra niet bepaald tevreden over het eindresultaat.
Tegen een journalist vertelde ze dat ze de film verschrikkelijk vond. Ook zei ze dat ze de rol alleen had gespeeld omdat ze daar contractueel toe verplicht was.
Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'
09:59Videoland haalt realityprogramma Million Dollar Listing naar Nederland
09:39Wanneer komt Expeditie Robinson in 2026 op televisie?