TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ieder kind in het sprookjesland waar Ella geboren is, krijgt een deugdzaam geschenk van de hoofdfee. In Ella's geval is dat gehoorzaamheid. Met die eigenschap is ze in Ella Enchanted alleen niet blij.
Ella Enchanted is geen veelgeprezen drama of Oscarwinnend meesterwerk, maar een vermakelijk sprookje over een meisje dat haar uiterste best doet om van een ‘gave’ af te komen die een fee haar bij haar geboorte heeft gegeven.
Ella (Anne Hathaway) kan namelijk niet anders dan gehoorzamen. Dat klonk misschien ooit als een goed idee, maar nu Ella volwassen is, heeft ze er vooral last van. Iedereen kan Ella zomaar voor zijn of haar karretje spannen. Of ze daar nu goede of slechte bedoelingen mee hebben.
Dat is niet echt handig. Zeker niet nu Ella's vader na de dood van haar moeder is hertrouwd met een feeks van een vrouw. Ella wil niet dat haar stiefmoeder en haar al even gemene stiefzusjes misbruik van haar maken. Ze moet van die betovering af zien te komen. Daarvoor gaat ze op zoek naar de fee die dit op haar geweten heeft.
Ella Enchanted is een sprookje, dus de prins op het witte paard kan ook niet ontbreken. Prins Char (Hugh Dancy) helpt Ella in haar zoektocht naar de fee. Onderweg beleven ze allerhande avonturen en zingen ze liedjes. ‘Somebody to love’ van Queen bijvoorbeeld.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?