TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het leven van Ellis (Linda de Mol) is niet het sprookje dat ze ooit voor zich zag. Haar huwelijk met Frank is stukgelopen en voor hun zoon Thijs heeft hij geen oog meer. Frank weigert alimentatie te betalen, dus heeft Ellis twee banen om de rekeningen te kunnen betalen.
Een van die twee banen is in een chique hotel. Ellis is daar kamermeisje. Tijdens het schoonmaken loopt ze bij toeval diva Susan (Joan Collins) tegen het lijf. Zij is in het hotel om een cursus 'Hoe trouw in een miljonair?' te geven. Ze vraagt Ellis om mee te doen.
Dat laat Ellis zich geen twee keer zeggen. Dankzij Susans cursus gaat er in Ellis in Glamourland een wereld voor haar open. Ellis en haar medecursisten komen op galaparty's, gaan naar golfclubs en prikken een vorkje mee bij fancy diners.
Voor de meeste dames loopt dat uit op een teleurstelling. Niet voor Ellis. Zij valt bijzonder in de smaak bij het rijke manvolk. Wordt haar sprookje in Ellis in Wonderland dan toch nog werkelijkheid?
Een film over glitter en glamour kan niet zonder sterren. Dat hebben de makers van Ellis in Glamourland ook begrepen. Naast internationale ster Joan Collins en Nederdiva Linda de Mol zijn in de film nog tal van BN'ers te zien.
Zo geven Marijke Helwegen, Ruud Gullit, Joop Braakhekke en Gerard Joling acte de présence. Ook toenmalig RTL Boulevard-gezichten Beau van Erven Dorens en Albert Verlinde hebben een klein rolletje.
Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Eurotrip
09:29Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'