TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het leven van Ellis (Linda de Mol) is niet het sprookje dat ze ooit voor zich zag. Haar huwelijk met Frank is stukgelopen en voor hun zoon Thijs heeft hij geen oog meer. Frank weigert alimentatie te betalen, dus heeft Ellis twee banen om de rekeningen te kunnen betalen.
Een van die twee banen is in een chique hotel. Ellis is daar kamermeisje. Tijdens het schoonmaken loopt ze bij toeval diva Susan (Joan Collins) tegen het lijf. Zij is in het hotel om een cursus 'Hoe trouw in een miljonair?' te geven. Ze vraagt Ellis om mee te doen.
Dat laat Ellis zich geen twee keer zeggen. Dankzij Susans cursus gaat er in Ellis in Glamourland een wereld voor haar open. Ellis en haar medecursisten komen op galaparty's, gaan naar golfclubs en prikken een vorkje mee bij fancy diners.
Voor de meeste dames loopt dat uit op een teleurstelling. Niet voor Ellis. Zij valt bijzonder in de smaak bij het rijke manvolk. Wordt haar sprookje in Ellis in Wonderland dan toch nog werkelijkheid?
Een film over glitter en glamour kan niet zonder sterren. Dat hebben de makers van Ellis in Glamourland ook begrepen. Naast internationale ster Joan Collins en Nederdiva Linda de Mol zijn in de film nog tal van BN'ers te zien.
Zo geven Marijke Helwegen, Ruud Gullit, Joop Braakhekke en Gerard Joling acte de présence. Ook toenmalig RTL Boulevard-gezichten Beau van Erven Dorens en Albert Verlinde hebben een klein rolletje.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan