TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Engel (Liz Vergeer) is bijna twaalf, woont in Amsterdam en is best gelukkig, maar ook verlegen en een beetje onzeker. Dat laatste verandert als ze bij toeval een bijzonder klokje vindt.
Ze ontdekt dat elke wens die ze uitspreekt tegen het uurwerk op wonderbaarlijke wijze uitkomt. Zij was altijd een buitenbeentje, maar binnen de kortste keren is Engel het populairste meisje van de school. Wordt ze daar ook echt gelukkiger van?
Isa Hoes stond bekend als actrice, maar ontpopte zich ook tot een populair schrijfster. Toen Ik Je Zag, het boek dat ze schreef over haar leven met Antonie Kamerling, werd een groot succes. Toen haar uitgever haar vroeg of zij een kinderboek kon schrijven, moest Hoes daar even over nadenken. Dus vroeg ze haar destijds tienjarige dochter Vlinder of ze haar kon helpen met haar kinderfantasie.
Vlinder liet haar fantasie de vrije loop en Hoes kon het zo in een verhaalvorm gieten. Het kinderboek Engel was een feit. Dit jaar is Toen Ik Je Zag ook verfilmd.
Filmregisseur Dennis Bots werd naar voren geschoven voor de regie van Engel. Isa Hoes werkte ook met hem aan de serie Rozengeur & Wodka Lime. Hoes speelt in deze film de briljante, maar tevens chaotische moeder van Engel.
Engel zie je op vrijdag 3 januari 2025 vanaf 13:55 uur op RTL 4.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels