TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Engel (Liz Vergeer) is bijna twaalf, woont in Amsterdam en is best gelukkig, maar ook verlegen en een beetje onzeker. Dat laatste verandert als ze bij toeval een bijzonder klokje vindt.
Ze ontdekt dat elke wens die ze uitspreekt tegen het uurwerk op wonderbaarlijke wijze uitkomt. Zij was altijd een buitenbeentje, maar binnen de kortste keren is Engel het populairste meisje van de school. Wordt ze daar ook echt gelukkiger van?
Isa Hoes stond bekend als actrice, maar ontpopte zich ook tot een populair schrijfster. Toen Ik Je Zag, het boek dat ze schreef over haar leven met Antonie Kamerling, werd een groot succes. Toen haar uitgever haar vroeg of zij een kinderboek kon schrijven, moest Hoes daar even over nadenken. Dus vroeg ze haar destijds tienjarige dochter Vlinder of ze haar kon helpen met haar kinderfantasie.
Vlinder liet haar fantasie de vrije loop en Hoes kon het zo in een verhaalvorm gieten. Het kinderboek Engel was een feit. Dit jaar is Toen Ik Je Zag ook verfilmd.
Filmregisseur Dennis Bots werd naar voren geschoven voor de regie van Engel. Isa Hoes werkte ook met hem aan de serie Rozengeur & Wodka Lime. Hoes speelt in deze film de briljante, maar tevens chaotische moeder van Engel.
Engel zie je op vrijdag 3 januari 2025 vanaf 13:55 uur op RTL 4.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?