TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Enough Said speelt James Gandolfini een van zijn laatste rollen en het is niet het soort personage dat je zou verwachten van The Sopranos-acteur.
Nu haar dochter bij het huis uitgaat staat gescheiden massagetherapeut Eva (Julia Louis-Dreyfus) voor een nieuw hoofdstuk in haar leven. Op een feest ontmoet ze twee mensen met wie het al snel klikt. Albert, een gescheiden, vriendelijke vader (James Gandolfini) en de innemende dichteres Marianne (Catherine Keener).
Er ontstaat een romance tussen Eva en Albert en nadat Marianne een massage heeft geboekt bij Eva raken ze bevriend. Eva heeft Marianne hoog zitten. Ze zitten in een vergelijkbare situatie, maar heeft meer levensvreugde en zelfvertrouwen. Ze klaagt alleen vrij veel over haar nietsnut van een ex-man.
Dan komt Eva erachter dat de ex in kwestie Albert is. Ze vertelt hun niet dat ze met hen beiden een band heeft opgebouwd. Laat Eva zich beïnvloeden door de negativiteit van Marianne over Albert? Je ziet het in Enough Said.
James Gandolfini twijfelde aanvankelijk of hij de rol in Enough Said zou aannemen, omdat Albert het een atypische personage voor hem was. Helaas kreeg hij niet meer mee dat zijn prestatie in de film veel geprezen werd, want hij overleed voor de film uitkwam op 51-jarige leeftijd aan een hartaanval.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'